Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Inżynier ds. Analiz Wytrzymałościowych

Advisory Group TEST Human Resources
podkarpackie, Tajęcina k. Rzeszowa
praca stacjonarna
2339 dni temu

Naszym Klientem jest koncern zatrudniający 8,5 tys. pracowników; będącym jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. W Polsce firma rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.  Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tajęcina k. Rzeszowa
Nr ref.: 6542

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 5 lat doswiadczenia zawodowego w podobnym obszarze
  • Wiedza z zakresu mechaniki ogólnej, wytrzymałości materiałów, teorii plastyczności oraz zagadnień wytrzymałości zmęczeniowej
  • Znajomość MES oraz umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAE
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność
  • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Obowiązki:

  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych zgodnie z wymaganiami stawianymi elementom projektowanych silników lotniczych
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie badań wytrzymałościowych z wykorzystaniem narzędzi komputerowych
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem projektantów różnych dyscyplin
  • Przeprowadzanie i interpretacja  obliczeń wytrzymałościowych części silników lotniczych (kompresorów, łopatek, wirników, obudów)
  • Przeprowadzanie i interpretacja analiz drgań, analiz obciążeń termicznych oraz analiz zmęczeniowych

Oferujemy:

  • Innowacyjność i prestiżowa branża – prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne
  • Nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację
  • Wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych
  • Liczne aktywności w ramach promowania work-life balance
  • Dofinansowane obiady w stołówce firmowej
  • Pakiet medyczny a dla osób długotrwale związanych w firmą - „bonus za współpracę"