Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier ds. elektrycznych

Bora Wentylacje Sp. z o.o.

Kujawsko-pomorskie

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2477033, z dnia 2019-06-12

Bora Wentylacje to grono profesjonalistów zajmujących się kompleksową obsługą inwestycji - doradztwem, projektowaniem i wykonawstwem, serwisowaniem różnego typu systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Posiadamy doświadczenie w obiektach mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Wciąż się rozwijamy, podnosimy swoje kwalifikacje by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Najlepszą rekomendacją naszej działalności jest zaufanie i zadowolenia naszych zleceniodawców.

Czym się zajmujemy:

  • Instalacja różnego typu systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych ( hybrydowa, mechaniczna, system wody lodowej)
  • Instalacja i rozruch central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • Projektowanie i pomiary
  • Profesjonalne systemy automatyki sterujące

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram,
  • Analiza dokumentacji projektowej branżowej,
  • Rysowanie schematów elektrycznych oraz automatyki,
  • Programowanie sterowników c.pCO, Siemens, Schneider Electric,
  • Programowanie central sygnalizacji pożarowej Bosch FPA-5000,
  • Współpraca z kierownictwem budowy oraz nadzór nad podwykonawcami,
  • Sporządzanie przedmiarów robót,
  • Wysyłanie zapytań i zbieranie ofert od podwykonawców i dostawców,
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej /powykonawczej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (elektrotechnika, elektronika i telekomunikacja, automatyka),
  • Mile widziane doświadczenie związane z systemami automatyki HVAC, rozprzestrzeniania się dymu i ciepła, SSP,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności obsługi programów: AUTOCAD, MS Office
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne z grupy E i D,
  • Przedsiębiorczość, zorganizowanie,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności,
  • Możliwość uczestniczenia w realizacji interesujących projektów,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier elektryk

Inżynier elektryk zajmuje się aktualizowaniem dokumentacji technicznej różnego typu instalacji. Do jego obowiązków należy również ustalanie i nadzór nad procesem kontroli zapewniających sprawne funkcjonowanie systemów dystrybucji energii elektrycznej. Inżynier elektryk nadzoruje również przeprowadzanie napraw i remontów instalacji. Często zajmuje się on również kontaktami z ...
Inżynier elektryk  Praca Inżynier elektryk