Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Elektronik - Electronics Engineer

Jabil

Podkarpackie

38 dni temu

Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działamy w branżach:

elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej oraz energii odnawialnej.

Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie.

Jabil Poland  poszukuje do działu Inżynierii Testu,

kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kwidzyn, woj. pomorskie

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
  • Pakiet świadczeń (m.in. karta multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego)
  • Płacimy za zakwaterowanie w Kwidzynie do 12 miesięcy
Zakres obowiązków:
  • Wdrażanie, utrzymanie i naprawa systemów testujących dla urządzeń elektronicznych
  • Optymalizacja systemów testujących dla wytwarzanych produktów elektronicznych
  • Definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu w celu ciągłej poprawy jakości produkowanych wyrobów
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej oraz szkoleń technicznych
  • Współpraca z klientem
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektronika, automatyka, telekomunikacja lub pokrewne
  • Wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
  • Umiejętność programowania w języku C lub C++
  • Znajomości zagadnień związanych z projektowaniem i testowaniem układów elektronicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Prosimy o dołączenie do CV jednej z poniższych klauzul:
(1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294.”
(2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294, w okresie do 3 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji.”

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (793)
Wałbrzych (65)
Legnica (91)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (244)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (244)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (922)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (60)
Mazowieckie:
Warszawa (2178)
Radom (168)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (240)
Nysa (87)