Inżynier Serwisu - Centra Obróbcze

TBS Consulting

Kujawsko-pomorskie

52 dni temu

Dla dostawcy maszyn do obróbki skrawaniem, działającego na rynkach międzynarodowych, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Serwisu Obrabiarek CNC.

Kontrakt zagraniczny - ZEA.

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie instalacji i serwisu maszyn do obróbki skrawaniem (zautomatyzowane centra obróbcze) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
  • Przeprowadzanie diagnostyki urządzeń.
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
  • Wsparcie dla operatorów maszyn w zakresie prawidłowego użytkowania wymienionych urządzeń.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie-techniczne, lub wyższe na kierunku związanym z mechaniką, mechatroniką lub budową maszyn.
  • Doświadczenie na stanowisku Technika/Inżyniera Utrzymania Ruchu, mile widziane doświadczenie w serwisie obrabiarek sterowanych numerycznie.
  • Mile widziana umiejętność analizy schematów elektrycznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
Oferta:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia.
  • Pakiet relokacyjny.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę/kontrakt B2B.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.
  • Szkolenia techniczne w zakresie maszyn do obróbki skrawaniem.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Technik serwisu
Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Praca Technik serwisu