Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
INŻYNIER SPRZEDAŻY AGREGATÓW STACJONARNYCH

PRAMAC Sp z.o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
4890 dni temu

Ogłoszenie numer: 131062, z dnia 2011-01-25

POLSKI ODDZIAŁ JEDNEGO Z NAJWIĘKSZYCH PRODUCENTÓW AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH NA ŚWIECIE POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Nr Ref.: INS

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • realizację planów sprzedażowych na podległym terenie,
  • rozbudowę sieci sprzedaży na podległym terenie,
  • dbanie o dobre relacje i utrzymywanie kontaktów z klientami już współpracującymi z firmą,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanego sprzętu,
  • współpracę z fabrykami w zakresie sprzedaży agregatów stacjonarnych

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży agregatów prądotwórczych, systemów podtrzymania energii, kompresorów lub profesjonalnych maszyn i narzędzi budowlanych
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych,
  • dobrą prezencję i wysoką kulturę osobistą,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • zdecydowanie do działania i silna orientacja na cel,
  • wysoka motywacja i sumienność,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • dynamizm i zaangażowanie,
  • samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość oprogramowania funkcjonującego w środowisku Windows (Word, Excel)

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dużą samodzielność,
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • umowę o pracę