Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Sprzedaży (automatyzacja procesów)

DTH Selection

Łódzkie

793 dni temu

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest wiodący dostawca z branży automatyki przemysłowej. W związku z rozwojem struktur sprzedażowych w Polsce poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Nr Ref.: AUT2/PRACA.PL

Region: obszar województw - kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, łódzkie

Zakres obowiązków:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami pod kątem rozwiązań technicznych z zakresu automatyki procesowej.

  • Wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy u klientów.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

  • Odpowiedzialność za realizację zakładanych planów sprzedaży.

  • Prowadzenie prezentacji i udział w budowaniu koncepcji systemów sterowania produkcją.

  • Dobór sprzętu, oprogramowania do wymagań aplikacji.

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu i negocjacjach ofert handlowych.

  • Zapewnienie przepływu informacji między klientem a innymi działami firmy, zaangażowanymi w proces sprzedaży.

  • Udział w realizacji działań promocyjnych i wydarzeń marketingowych odnoszących się do powierzonej grupy klientów.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w obszarze automatyki lub elektrotechniki.

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B rozwiązań technicznych z zakresu automatyki przemysłowej.

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i budowania trwałych relacji.

  • Dobra znajomość rynku automatyki przemysłowej.

  • Doświadczenie z systemami sterowania w procesach ciągłych.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz analityczne.

  • Orientacja na cel i konsekwencja w działaniu.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Mile widziane doświadczenie z systemami sterowania DCS.

  • Mile widziane doświadczenie z techniką napędową stosowaną w produkcji ciągłej (przemienniki częstotliwości, soft-startery, rozdzielnice kasetowe).

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze IT (sieci Ethernet, wirtualizacja serwerów itp.).

Firma oferuje:
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie mającej znaczny udział w rynku automatyki przemysłowej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zaawansowane szkolenia techniczne (spółka dysponuje własnym centrum szkoleniowym).

  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia) w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w stabilnej organizacji z wieloletnim doświadczeniem rynkowym.

www.dth-selection.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Sprzedaży

Inżynier ds. sprzedaży - to tzw. pracownik wsparcia technicznego sprzedaży. Pracownik ten zajmuje się zaawansowanymi naukowo i technologicznie produktami - doradza klientom w jaki sposób najlepiej wykorzystać produktów lub usługę. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami, rozwijanie rynku odbiorców na ...
Inżynier ds. Sprzedaży Praca Inżynier ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (690)
Wałbrzych (45)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (804)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1825)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (21)