Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Sprzedaży Systemów Spawanych

BerlinerLuft.Technik Sp. z o.o.

Podlaskie

9 dni temu

BERLINERLUFT.TECHNIK Sp. z o.o., należąca do Grupy Przedsiębiorstw BerlinerLuft, zajmuje się produkcją systemów wentylacyjnych, wentylatorów i konstrukcji spawanych.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: home office

Zadania:
  • pozyskiwanie nowych klientów i podtrzymywanie handlowych relacji z dotychczasowymi klientami;
  • aktywna współpraca z projektantami, inwestorami oraz generalnymi wykonawcami;
  • obserwacja rynku oraz konkurencji;
  • realizacja planów sprzedaży;
  • doradztwo techniczne i wspieranie procesu projektowego;
  • sporządzanie ofert technicznych w porozumieniu z działem konstrukcyjnym, produkcją i kontrolingiem;
  • odpowiedzialność za asortyment.
Wymagania:
  • znajomość sytuacji rynkowej w zakresie spawalnictwa, inżynierii procesowej, odpylania, techniki pomieszczeń czystych;
  • znajomość technik spawania, konstrukcji;
  • znajomość zagadnień handlowych;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • łatwość nawiązywania kontaktów zawodowych i dobra organizacja pracy;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie;
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży wentylacyjnej lub w zakresie konstrukcji spawanych.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • szkolenia w zakładach grupy BERLINERLUFT w Niemczech;
  • home office;
  • przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku.

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Sprzedaży

Inżynier ds. sprzedaży - to tzw. pracownik wsparcia technicznego sprzedaży. Pracownik ten zajmuje się zaawansowanymi naukowo i technologicznie produktami - doradza klientom w jaki sposób najlepiej wykorzystać produktów lub usługę. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami, rozwijanie rynku odbiorców na ...
Inżynier ds. Sprzedaży Praca Inżynier ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (783)
Wałbrzych (55)
Legnica (130)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (275)
Chełm (59)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (877)
Tarnów (73)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2258)
Radom (178)
Płock (86)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (71)