Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu

Frito Lay Sp. z o.o. Oddział Fabryka w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszów Mazowiecki

43 dni temu

Konsumenci w ponad 200 krajach na całym świecie sięgają po produkty firmy PepsiCo ponad miliard razy dziennie. Łączny przychód netto pochodzący ze sprzedaży produktów żywnościowych i napojów oferowanych przez PepsiCo wyniósł w 2018 roku ponad 64 mld dolarów. W Polsce zatrudniamy ok. 3000 pracowników w sprzedaży, naszych fabrykach i siedzibie głównej w Warszawie.

Obecnie poszukujemy nowego pracownika na stanowisko:

Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Główny zakres obowiązków:
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i systemową;
  • Identyfikacja i realizacja projektów mających na celu zwiększenie niezawodności procesu technologicznego;
  • Udział w procesie planowania oraz wykonywania napraw i remontów maszyn produkcyjnych;
  • Koordynacja prac specjalistycznych serwisów zewnętrznych;
  • Wsparcie techniczne w projektach inwestycyjnych.
Nasze oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość mechaniki, budowy maszyn;
  • Umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu, generowanie pomysłów i rozwiązań;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w tym język techniczny);
  • Znajomość programów CAD 3D (AutoCAD/ Solid Edge) będzie dodatkowym atutem.
Kandydatom oferujemy:
  • Pracę w doświadczonymi i zgranym zespole technicznym;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Ambitne wyzwania i cele do realizacji;
  • Atrakcyjne, adekwatne do kompetencji wynagrodzenie;
  • Pakiet benefitów dodatkowych;
  • Możliwość uzyskania pakietu relokacyjnego.
„Administratorem danych jest odpowiedni pracodawca należący do Grupy PepsiCo, na rzecz którego prowadzony jest dany proces rekrutacyjny („Spółka”/ Oddział”) lub w stosunku do którego wyrażona została zgoda na przetwarzanie danych w celach wykorzystania ich w dalszych rekrutacjach. Dane osobowe są przetwarzane przez Spółkę/Oddział zgodnie z obowiązującym prawem w celach związanych z rekrutacją pracowników. Więcej szczegółów, w tym informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) znajduje się w Polityce prywatności dla kandydatów dostępnej na stronie www.pepsicopoland.com w zakładce „Ochrona Danych Osobowych”. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z ochroną danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o kontakt ze Spółką/Oddziałem przy użyciu danych kontaktowych określonych w Polityce prywatności dla kandydatów”.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu