Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Inżyniera sprzedaży

Hach Lange Sp. z o. o.
podlaskie, Region -Białystok /Podlaskie
praca stacjonarna
6122 dni temu

Ogłoszenie numer: 33479, z dnia 2007-09-11

Wiodący na rynku europejskim producent aparatury kontrolno-pomiarowej, działający głównie w zakresie ochrony środowiska, poszukuje do swojego dynamicznie rozwijającego się przedstawicielstwa w Polsce

Miejsce pracy: podlaskie, Region -Białystok /Podlaskie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków inżyniera sprzedaży obejmuje: akwizycję, doradztwo techniczne i działania promocyjne z zakresu aparatury kontrolno – pomiarowej oraz analityki laboratoryjnej, współpracę z biurami projektowymi i firmami z branży automatyki.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia związanego z inżynierią ochrony środowiska lub pokrewnego(np. chemicznego ), prawa jazdy i dyspozycyjności. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży AKPiA i dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy

W zamian oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, atrakcyjne warunki zatrudnienia, samochód służbowy i telefon komórkowy.