Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Java Developer

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Łódzkie

128 dni temu

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Realizacja zadań programistycznych w ramach procesu wytwarzania i pielęgnacji oprogramowania
  • Używanie zaawansowanych technologii związanych z językiem Java do produkcji oprogramowania
  • Wytwarzanie oprogramowania spełniającego wysokie wymagania w zakresie niezawodności i wydajności działania
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym w celu wypracowania optymalnych i realnych rozwiązań projektowych
WYMAGANIA
  • Min. 2 letnie doświadczenie z Java SE / Java EE
  • Znajomość JUnit oraz Maven
  • Dobra wiedza w Spring oraz Hibernate framework
  • Doświadczenie z architekturą microservices
  • Zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowo, mile widziane będzie znajomość Eclipse lub IntelliJ Idea, doświadczenie w pracy w Agile

OFERUJEMY
  • Pakiety relokacyjne
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę
  • Profesjonalne szkolenia

Poznaj

«Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!» Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami: • Intitek for Industry : transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Poznaj stanowisko: Programista Java

Programista JAVA – osoba programująca w języku JAVA. Do jej obowiązków należy: projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować wymagania określone przez analityków, tworzenie oprogramowania, tworzenie dokumentacji technicznej, współpraca z analitykami. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe informatyczne. Pracownik ten ...
Programista Java Praca Programista Java

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (45)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (150)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (117)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (901)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1869)
Radom (62)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (124)
Nysa (22)