Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Scrum Master łódzkie
Junior Scrum Master / PMO

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
łódzkie
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
645 dni temu

Ogłoszenie numer: 7234839, z dnia 2022-07-18

W chwili obecnej firma nasza koncentruje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - wiodącej na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Podstawowe zadania:

  • wsparcie zespołu scrumowego w codziennej pracy i planowaniu sprintów
  • praca nad rozwojem komunikacji i motywacji w zespole
  • wsparcie w zakresie organizacji warsztatów i spotkań roboczych
  • koordynacja i wsparcie utrzymania dokumentacji rozwiązania

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z zespołami projektowymi (10-15 osób)
  • Znajomość specyfiki pracy w środowisku informatycznym, optymalnie z zakresu analityki biznesowej i developmentu rozwiązań analitycznych dla sieci
  • Umiejętność pracy z backlogiem projektu
  • Znajomość narzędzi wspomagających pracę zespołową (Jira, SHP, ewent. Confluence)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane potwierdzenie kompetencji z zakresu projektów odpowiednimi certyfikatami

Poznaj