Kierowca Autobusu Miejskiego

Business Line Support

Podlaskie

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 2686451, z dnia 2019-10-14

Business Line Support dla firmy obsługującej przewóz osób autobusami miejskimi w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Warszawa

Praca w autobusach komunikacji miejskiej - 9, 12 i 18 metrów długości z automatyczną skrzynią biegów na obszarze aglomeracji warszawskiej.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D
  • świadectwo kwalifikacji na przewóz osób kod 95
  • zaświadczenie o niekaralności z KRK nie starsze niż 3 miesiące

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie wg stawki godzinowej + premia
  • płatne nadgodziny i dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • organizacja zakwaterowania dla pracowników spoza Warszawy
  • firma zapewnia odzież służbową wraz z obuwiem
  • bardzo bogaty zakładowy fundusz świadczeń socjalnych: premie świąteczne, dofinansowanie do wczasów, opieka medyczna, bezpłatna karta komunikacji miejskiej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ

Administratorem danych osobowych jest Business Line Support z siedzibą w Warszawie. Udostępnienie danych osobowych przez osobę aplikującą o pracę i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia te przysługują również w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez Administratora.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Business Line Support zawarte są w Polityce prywatności, dostępnej na stronie www.bls-group.pl

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierowca
Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Praca Kierowca