Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca C+E na trasy międzynarodowe

A2B-online Polska Sp. z o.o.

Kujawsko-pomorskie

138 dni temu

Jesteśmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą transportową będąca częścią międzynarodowego holdingu A2B-online. Naszą działalność w świadczeniu usług transportowych prowadzimy od 10 lat. Realizujemy przewozy transportowe na terenie Anglii, krajów BeNeLux i Niemiec.

Biuro spółki znajduje się w Długołęce koło Wrocławia.

 A2B-online Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Transport międzynarodowy po krajach UE (Niemcy, Holandia, Belgia, Anglia)
  • Praca w pojedynczej obsadzie
  • Transport odbywa się na naczepach "firanka" standard i MEGA
  • Główne transportowane towary: recykling, odpady, towary przemysłowe na paletach, bez materiałów niebezpiecznych

 Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy oraz wszelkie uprawnienia do wykonywania zawodu
  • Chęć do pracy
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego w celu porozumienia się na firmach
  • Doświadczenie w zawodzie będzie dodatkowym atutem
  • Dbałość o pojazd i powierzone mienie

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie (płaca zasadnicza, ryczałt, diety)
  • Przyuczenie dla kierowców bez doświadczenia oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez A2B-online Polska
  • Karty paliwowe (na paliwo) i karty płatnicze (na winiety, parkingi, myjnie i serwisy)
  • Różnorodne systemy pracy dostosowane do oczekiwań pracownika (od 3/1 wzwyż)
  • Nowoczesną flotę (komfortowe auta marek Scania, DAF z automatycznymi skrzyniami biegów, mikrofalówkami, przetwornicami i lodówkami)
  • Profesjonalne szkolenia techniki jazdy
  • Wyjazdy do pracy firmowym busem z Długołęki koło Wrocławia
  • Szacunek i bezpieczeństwo dla kierowców, przestrzeganie czasu pracy
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez A2B-online Polska sp. z o.o. z siedzibą w Długołęce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Poznaj

Jesteśmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą spedycyjną będąca częścią międzynarodowego holdingu A2B-online. Naszą działalność w świadczeniu usług transportowych prowadzimy od 10 lat. Realizujemy przewozy transportowe na terenie Anglii, krajów BeNeLux i Niemiec. Biuro spółki znajduję się w Długołęce koło Wrocławia.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E