Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

Nowakowski Transport Sp. z o.o.

Łódzkie

239 dni temu

Nowakowski Transport Sp. z o. o. jest firmą z 25-letnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym. Obecnie w związku z rozwojem Nowakowski Transport oraz zwiększeniem floty prowadzimy rekrutację na stanowisko kierowcy międzynarodowego z:

Polski, w systemie 2/1 dwa tygodnie w trasie i tydzień w domu – oddział obsługujący UK

Ukrainy lub Białorusi – dwa lub 3 miesiące w trasie i 1 miesiąc w domu oddział obsługujący EU bez UK

Miejsce pracy: woj. łódzkie

Jakie obowiązki?
  • Realizacja zleceń transportowych w oddziale EU w Europie Zachodniej bez Wielkiej Brytanii
  • Godne reprezentowanie firmy przez Klientami (dostawcami i odbiorcami)
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Uregulowany system pracy np.  2/1 - dwa tygodnie w trasie i tydzień w domu oddział Wielka Brytania. Tylko pojedyncze obsady. Dojazd do pojazdu z siedziby firmy w Białej Parceli do Ochsenfurtu i powrót z Ochsenfurtu do Białej Parceli komfortowym 9 osobowym busem, max 6 osób dojeżdżających lub powracających należącym do naszej firmy. Atrakcyjne, terminowe, przejrzyste wynagrodzenie ( podstawa 2400 zł brutto + dieta 60 EUR) dla kierowców do pracy w oddziale UK
  • Uregulowany system pracy np. 2 lub 3 miesiące w pracy i 1 miesiąc w domu dla oddziału UE bez Wielkiej Brytanii. Tylko pojedyncze obsady
  • Terminowe, przejrzyste wynagrodzenie podstawa 2400 zł brutto + dieta 50 EUR) dla kierowców do pracy w oddziale EU
  • Nowoczesne samochody Mercedes-Benz, Volvo, MAN z klimatyzacją postojową
  • Nowoczesne systemy telematyczne Transics
  • Wyposażone w automatyczne czytniki autostrad
Dodatkowo każdy kierowca otrzymuje Gratis:
  • Bogaty Pakiet Medyczny na terenie Polski
  • Ubezpieczenie kosztów leczenia w całej UE
  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego

Czego wymagamy?
  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Staranności, dokładności, rzetelności i odpowiedzialności
  • Minimum rocznego doświadczenia w transporcie międzynarodowym
Dokumenty
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Uprawnienia ADR (mile widziane)
  • Kurs obsługi wózków widłowych
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Poznaj

Nowakowski Transport Sp.z o.o. wchodzi w skład grupy Nowakowski. Spółka jest specjalistą w przewozach i logistyce artykułów spożywczych w warunkach kontrolowanej temperatury. Klientami firmy są międzynarodowe koncerny oraz sektor małych i średnich przedsiębiorstw pragnący zaistnieć na zagranicznych rynkach. .

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E
Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Praca Kierowca C+E