Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca kat. C / C+E

Clarke Transport

Podkarpackie

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2122894, z dnia 2018-10-15

Clarke Transport to rodzinna firma z tradycjami, założona w 1933 roku. Obecnie zajmuje jedno z czołowych miejsc na rynku brytyjskim. Firma zajmuje się przewozem towarów na terenie Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji o firmie jest dostępnych na stronie: www.clarketransport.co.uk

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C lub CE
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Kurs na przewóz rzeczy
  • Karta kierowcy

Oferujemy

  • Gwarantowane zatrudnienie na min. sześć miesięcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • Stabilne zatrudnienie  - angielska umowa o pracę podpisana bezpośrednio z firmą
  • Lokalny charakter pracy (codzienne wyjazdy i przyjazdy do bazy)
  • Pokrycie kosztów przelotu do Wielkiej Brytanii i odbiór z lotniska
  • Organizację zakwaterowania
  • Szkolenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem:

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Clarke Transport.