Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca kat. C

Gebomsa Polska Sp. z o.o.

Łódzkie

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2042876, z dnia 2018-08-10

Lider w pompowaniu betonu

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Zatrudnimy od zaraz kierowców z prawem jazdy kategorii C do przeszkolenia na wykwalifikowanych operatorów pomp do betonu jak również operatorów z pełnymi kwalifikacjami.

Oferujemy profesjonalne szkolenie, pracę w nowoczesnym, biznesowym środowisku, uczciwe i przejrzyste zasady zatrudnienia i wynagrodzenia oraz premiowania.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C,
  • Dyspozycyjność- praca w różnych regionach Polski.

Oferujemy

Oferujemy szkolenie niezbędne do uzyskania kwalifikacji, docelowo umowę na czas nieokreślony z wynagrodzeniem stałym i premiami wydajnościowymi, pakiet ubezpieczenia medycznego.

Oferujemy umowę o pracę na okres próbny, a po okresie próbnym na stałe. Dodatkowo zapewniamy pakiet opieki medycznej Lux-Med z możliwością rozszerzenia na członków rodzin.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 7000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą.

Kontakt: 600 429 004 ; 781 972 552 , 669 089 637

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Gebomsa Polska Sp. z o.o..