Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca w transporcie międzynarodowym

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski, Zambrów, Grajewo, Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze, Wasilków, Kolno, Mońki, Czarna Białostocka, Wysokie Mazowieckie, Choroszcz, Dąbrowa Białostocka, Sejny, Ciechanowiec, Supraśl, Brańsk, Lipsk

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2197012, z dnia 2018-12-06

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Europie, działającą w 8 krajach i zatrudniającą 5.100 pracowników w 35 oddziałach. Dzięki wzróżniającej nas "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski, Zambrów, Grajewo, Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze, Wasilków, Kolno, Mońki, Czarna Białostocka, Wysokie Mazowieckie, Choroszcz, Dąbrowa Białostocka, Sejny, Ciechanowiec, Supraśl, Brańsk, Lipsk

Opis stanowiska

  • realizacja zleceń transportowych na terenie UE (trasy Polska-Holandia, Polska-Niemcy i Niemcy-Anglia),
  • praca możliwa w systemie 3/1 lub 2/1,
  • podwójne obsady,
  • bazy: Wrocław, Wykroty,
  • do zadań należy dbałość o powierzony ładunek, sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów transportowych, ekonomiczna eksploatacja pojazdu.

Wymagania

  • aktualne prawo jazdy kat. C+E (z kod. 95),
  • dyspozycyjność,
  • aktualna karta kierowcy,
  • uczciwość, terminowość oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem,
  • zwrot kosztów za dojazd do bazy,
  • nowy, sprawny tabor,
  • terminowe wynagrodzenie (podstawa + premie + diety),
  • szkolenie z zakresu ekonomicznej jazdy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny(wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, dodatkowe świadczenie pieniężne na święta).

Bezpośrednich informacji udzielimy Ci pod numerem: 785 054 106

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych, przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocawiu przy ul. Jerzmanowskiej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania/żadania ich usunięcia.Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

lub kontakt telefoniczny pod numerem: 785 054 106

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Duvenbeck Logistik Sp. z o.o..