Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca zawodowy CE ciężarówki z naczepą- trasy lokalne

EWG Eberswalder Wurst GmbH

Podlaskie

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 2603477, z dnia 2019-08-09

EWG Eberswalder Wurst GmbH jest wschodnioniemiecką firmą rodzinną produkującą kiełbasy i wyroby mięsne. Obecnie produkujemy do 500 ton kiełbasy i mięsa tygodniowo. Marka "Eberswalder" jest najbardziej znaną firmą branży kiełbasiarskiej w Niemczech Wschodnich i największym w Brandenburgii producentem kiełbas i wyrobów mięsnych zatrudniającym 300 pracowników. EWG Eberswalder Wurst GmbH jest również jednym z najważniejszych pracodawców w północno-wschodnich Niemczech.

Ze względu na położenie przy A11 w środku drogi między Szczecinem a Berlinem oraz bliskość Polski, w naszej firmie pracuje już kilku polskich pracowników i obecnie szukamy kolejnych. Oferujemy również pracę dla par.

Odległość do przejść granicznych:
Pomellen - Kołbaskowo (Szczecin) ok. 70 km
Schwedt - Krajnik Dolny ok. 40 km
Hohenwutzen - Osinów Dolny ok. 30 km

Obecnie poszukujemy osób do bezpośredniego zatrudnienia w naszej firmie na stanowisku:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • Rozwóz towaru do klientów okolicznych oraz centr logistycznych
  • Czas pracy: 40 h/tydzień, przeważnie w nocy od ok. 00:00 godz. do 10:00 godz.

Miejsce pracy: Niemcy - Britz

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii CE
  • Uprawnienia do wózków widłowych
  • Elastyczność i niezawodność
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym pracy
  • 30 dni urlopu
  • Punktualną wypłatę wynagrodzeń
  • 150 €/rok dodatku urlopowego
  • 33% miesięcznej pensji jako dodatek świąteczny
  • Elastyczny czas pracy
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, jakie niesie ze sobą nowa praca i ewentualnie przeprowadzką (pomoc w znalezieniu mieszkania, otwarcie rachunku bankowego, rejestracja w urzędzie meldunkowym, rejestracja w kasie chorych, itp.)

Prosimy o przesyłanie podań (podania w języku NIEMIECKIM będą preferowane) za pomocą przycisku

Personalabteilung
Joachimsthaler Straße 100
16230 Britz
Deutschland

Poznaj

IN AUDITO Media, Recruiting & Service GmbH

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest EWG Eberswalder Wurst GmbH.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (664)
Wałbrzych (62)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (242)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (814)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1992)
Radom (172)
Płock (68)
Opolskie:
Opole (226)
Nysa (62)