Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Kierownik biura regionalnego

PRO-MAC
podlaskie, Mazowieckie/podkarpackie/lubelskie/świętokrzyskie
praca stacjonarna
6940 dni temu

Ogłoszenie numer: 12148, z dnia 2005-06-02

PRO-MAC

Biuro projektowo-handlowe działające w branży elektrycznej

Miejsce pracy: podlaskie, Mazowieckie/podkarpackie/lubelskie/świętokrzyskie

Opis stanowiska

poszukujemy inżyniera elektryka na stanowisko Kierownika biura regionalnego

Wymagania

dyspozycyjność - praca w terenie; prawo jazdy kategorii B; łatwość w nawiązywaniu kontaktów; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; znajomość pakietu MS Office; znajomość języka angielskiego będzię dodatkowym atutem;

Oferujemy

Oferujemy: samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy. Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie ofert (CV, list motywacyjny) do dnia 30 czerwca 2005.