Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Budowy / Budownictwo Kolejowe

EPCM Executive Search

Kujawsko-pomorskie

30 dni temu

Na potrzeby nowej inwestycji realizowanej przez międzynarodowego Generalnego Wykonawcę z doświadczeniem w prowadzeniu inwestycji kolejowych na terenie Polski poszukujemy doświadczonych Kierownika Budowy zainteresowanego zarządzaniem dużymi kontraktami kolejowymi. Wymagane jest doświadczenie w realizacji kontraktów jako Kierownik Budowy. Firma zapewnia know-how, odpowiednie przygotowanie, doświadczony zespół oraz wsparcie ze strony Zarządu odpowiedzialnego za budownictwo kolejowe.

Zadania:
  • Zarządzanie budowami w branży kolejowej po stronie Generalnego Wykonawcy;
  • Reprezentowanie Spółki przed Zamawiającym i innymi firmami zaangażowanymi w projekt;
  • Przygotowywanie budowy pod kątem organizacyjnym;
  • Analiza dokumentacji oraz wprowadzania działań optymalizujących projekt;
  • Planowanie zasobów, organizacja pracy, przygotowywanie harmonogramów;
  • Prowadzenie nadzoru nad rozliczeniami oraz negocjacje z podwykonawcami, dostawcami materiałów, robocizny, maszyn oraz negocjacje z klientami;
  • Raportowanie do Zarządu.
Wymagania:
  • 3 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownik Budowy w rozumieniu Ustawy – Prawo Budowlane na robotach związanych z budową/przebudową/ modernizacją podtorza i nawierzchni kolejowej;
  • Uprawnienia budowlane w specjalności kolejowej w zakresie nieograniczonym uprawniających do kierowania robotami budowlanymi związanymi z obiektem budowlanym takim jak: stacja, węzeł, linia i bocznica kolejowa lub odpowiadające im uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów w zakresie pozwalającym na kierowania robotami;
  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • Kompetencje w zakresie planowania i przygotowywania, a także nadzorowania budowy;
  • Kompetencje z zakresie zarządzania personelem i inwestycjami;
  • Umiejętność wpływania na zespół i motywowania pod kątem realizowanych zadań i celów.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy;
  • Wszystkie niezbędne narzędzia – samochód służbowy, laptop, telefon, etc.;
  • Pakiet socjalny;
  • Samodzielność oraz wsparcie ze strony Zarządu Spółki.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.

Poznaj stanowisko: Kierownik Kontraktu

Kierownik kontraktu jest osobą odpowiedzialną za realizację danego kontraktu, na każdym etapie jego realizacji. W praktyce przekłada się to głównie na nadzorowanie podległego sobie personelu oraz wszystkich podwykonawców zaangażowanych w wykonywanie założeń kontraktu. Jest to bardzo odpowiedzialne stanowisko; poza merytorycznym nadzorem zarządzanych jednostek, do przydzielonych kierownikowi obowiązków należy także ...
Kierownik Kontraktu Praca Kierownik Kontraktu