Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
KIEROWNIK BUDOWY |(ROBOTY DROGOWE)

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Boszko-Kozubski Sp. z o.o. spółka komandytowa
śląskie
praca stacjonarna
5036 dni temu

Ogłoszenie numer: 108636, z dnia 2010-08-02

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje osoby na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY
(ROBOTY DROGOWE)

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • kierowanie budową w oparciu o prawo budowlane i założenia kontraktu,
  • zarządzanie terminami, budżetem i finansami budowy,
  • nadzorowanie i monitorowanie jakości oraz bezpieczeństwa wykonywanych prac,
  • nadzór i organizacja pracy podległych pracowników i podwykonawców,
  • prowadzenie dokumentacji budowy;

Wymagania

  • uprawnienia budowlane w specjalności drogowej bez ograniczeń,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym przy realizacji inwestycji w zakresie budownictwa drogowego,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętności w zakresie kierowania zespołem,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość programów typu: MsOffice, AutoCad;

Oferujemy

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilność zatrudnienia.