Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Kierownik ds. Sprzedaży

Apogeo Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
4476 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firma Apogeo Sp. z o.o. będąca dostawcą innowacyjnych rozwiązań pomiarowych m.in.: w geodezji, budownictwie, drogownictwie, GIS takich marek jak: Hi-Target, Trimble, Leica, Nikon, Carlson, South, Agatec, Spectra Precision, Laserliner, Nedo poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: KIER/KUJ/P

Zadania:
  • tworzenie i realizację strategii sprzedażowej (docelowo także marketingowej),
  • kierowanie Działem Sprzedaży ( docelowo Sprzedaży i Marketingu),
  • planowanie, organizacja oraz zarządzanie procesami sprzedaży,
  • wyznaczanie procedur i standardów pracy,
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • analizowanie rynku.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • min 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownik ds. Sprzedaży/Sprzedaży i Marketingu lub podobnym, potwierdzone sukcesami,
  • doświadczenia w budowaniu i wdrażaniu strategii sprzedażowych i marketingowych,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem oraz rozwojem pracowników,
  • nastawienie na realizację celów biznesowych,
  • umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy,
  • zdolności przywódcze oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • znajomość branży technicznej będzie dodatkowym atutem,
  • zdolności interpersonalne,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • docelowe miejsce pracy: Kraków
Oferujemy:
  • stanowisko kierownicze i wysokie kompetencje decyzyjne,
  • możliwość realizacji ambitnych wyzwań zawodowych oraz awansu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • dostęp do innowacyjnej wiedzy i technologii,
  • podstawowe narzędzia pracy,
  • szerokie możliwości rozwoju (szkolenia techniczne, handlowe),
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.
Wszystkim Kandydatom gwarantujemy dyskrecję.

Dołącz już dziś do grona profesjonalistów. Może właśnie czekamy na Ciebie.