Kierownik Działu Marketingu

Staff Partners
kujawsko-pomorskie
starszy specjalista (senior) / ekspert / kierownik/koordynator / menedżer / dyrektor
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
10 dni temu

Aktualnie dla jednego z naszym Klientów poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Zadania:

  • Odpowiedzialność  za rozwój i realizację strategii marketingowej  i działań public relations
  • Opracowanie i nadzór nad wdrażaniem strategii marketingowej i komunikacyjnej sieci
  • Planowanie i koordynowanie działań mających wpływ  na  budowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz i wewnątrz oraz utrzymywanie relacji z mediami i klientami
  • Analizowanie rynku, trendów i zachowań klientów, w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych i doskonalenia działań marketingowych
  • Zarządzanie budżetem marketingowym, decydowanie o alokacji środków na różne działania – w szczególności planowanie i zakup mediów: radio, prasa, internet
  • Monitorowanie wyników działań marketingowych i analiza efektywności

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w dziale marketingu, public relations oraz CSR, preferowana branża związana ze sprzedażą
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z marketingiem, PR lub zarządzaniem
  • Znajomość aktualnych trendów i narzędzi marketingowych/komunikacyjnych oraz umiejętność ich efektywnego wykorzystania
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarządzania zespołem oraz budowania relacji zewnętrznych i wewnętrznych
  • Zorientowanie na cele biznesowe, umiejętność podejmowania strategicznych decyzji i osiągania wyników

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet szkoleń
  • Ubezpieczenie grupowe

Klauzula RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby aktualnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Kaliszuk Sp.j. Staff Partners ul. Finlandzka 5/5, 03-903 Warszawa dla Klienta zlecającego aktualny proces rekrutacji. Mam świadomość, że moje dane osobowe i inne dane zawarte w mojej aplikacji na potrzeby aktualnej rekrutacji mogą zostać przekazane przez Kaliszuk sp.j Staff Partners do Klienta zlecającego aktualny proces rekrutacji oraz, że Klient Kaliszuk sp.j Staff Partners może zapoznać się z moimi danymi w celu skontaktowania się ze mną oraz przeprowadzenia dalszych etapów rekrutacji w aktualnym procesie. Oświadczam, że jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, oraz faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację na adres daneosobowe@staffpartners.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Poznaj

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracę z Klientem opieramy na budowaniu partnerskich relacji, rzetelnej obsłudze i przejrzystej ofercie cenowej.

Od początku 2003 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, elastycznej pracy tymczasowej i profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Kompleksowość oferty Staff Partners pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów.