Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Kontraktu

Globetek Sp. z o.o.

Woj. łódzkie

8 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego Klienta działającego w branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Kontraktu.

Miejsce pracy: woj. łódzkie
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie realizacji z zakresu budownictwa kubaturowego,
  • Organizacja budżetu budowy,
  • Terminowa realizacja i rozliczenie finansowe danej budowy,
  • Koordynacja realizacji kontraktu,
  • Zarządzanie projektem w zgodzie z zatwierdzonym budżetem i harmonogramem,
  • Odpowiedzialność za realizację projektu w zgodzie z wymaganą przez zamawiającego jakością i zapisami w kontrakcie.
Wymagania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu realizacji w budownictwie kubaturowym,
  • Doświadczenie w prowadzeniu realizacji obiektów mieszkaniowych (min. 60 mieszkań),
  • Wiedza na temat realizacji projektów i finansów budowy,
  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Co najmniej dwu letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Kontraktu,
  • Wiedza techniczna dotycząca materiałów i usług na rynku budowlanym,
  • Umiejętność przeprowadzania analiz finansowych, ekonomicznych, statystycznych oraz problemów technicznych,
  • Praktyczna umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Uprawnienia budowlane.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenia,
  • Opiekę medyczną.

Przesyłając CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Globetek Sp. z o.o., zamieszczoną na stronie www.globetek.pl.

Oświadczam również, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o.

Rozumiem ponadto, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

Poznaj

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Poznaj stanowisko: Kierownik Kontraktu

Kierownik kontraktu jest osobą odpowiedzialną za realizację danego kontraktu, na każdym etapie jego realizacji. W praktyce przekłada się to głównie na nadzorowanie podległego sobie personelu oraz wszystkich podwykonawców zaangażowanych w wykonywanie założeń kontraktu. Jest to bardzo odpowiedzialne stanowisko; poza merytorycznym nadzorem zarządzanych jednostek, do przydzielonych kierownikowi obowiązków należy także ...
Kierownik Kontraktu Praca Kierownik Kontraktu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Globetek Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (745)
Wałbrzych (64)
Legnica (103)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (264)
Toruń (166)
Lubelskie:
Lublin (269)
Chełm (52)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (985)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2329)
Radom (177)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (248)
Nysa (90)