Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik / Majster robót izolacyjnych w przemyśle i rusztowaniowych

XERVON Polska Sp.z o.o.

Podlaskie

37 dni temu

XERVON Polska Spółka z o.o istnieje na rynku kompleksowych usług budowlanych w branży rusztowaniowej od 1996 roku. Oferujemy klientom pełną obsługę w zakresie montażu rusztowań typu Bosta i Modex, izolacji technicznych w przemyśle antykorozji, czyszczenia obiektów przemysłowych.

Zadania:
  • nadzór i prowadzenie robót izolacyjnej w przemyśle i w branży rusztowaniowej
    głównie w przemyśle energetycznym i chemicznym
  • pozyskiwanie zleceń na zadania j.w
Wymagania:
  • wiedza i kwalifikacje w zakresie prowadzenia robót izolacyjnych w przemyśle i rusztowaniowych
  • wykształcenie wyższe budowlane, lub udokumentowy staż 6 lat pracy przy nadzorze i realizacji robót izolacyjnych w przemyśle
  • dobra - branżowa znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • dyspozycyjność w związku z wyjazdem do pracy za granicę - Niemcy
W związku z tym koniecznie jest posiadanie dokumentów:
  • certyfikat SCC/VCA
  • udokumentowana wiedza techniczna
  • ubezpieczenie społeczne lub/i zdrowotne do uzyskania zaświadczenia A1 w ZUS-ie (tj. okres min. 30 dni przed wyjazdem)
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Polsce z oddelegowaniem do pracy w Niemczech
  • atrakcyjną płacę
  • zakwaterowanie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Poznaj stanowisko: Majster

Majster to osoba o najwyższym stopniu wykształcenia zawodowego w danej gałęzi rzemiosła. Odpowiada za rozdzielanie zadań i nadzorowanie pracy podległych mu pracowników fizycznych. Musi także dbać o przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy. Szczegółowe obowiązki są uzależnione od branży, w której pracuje, np.: branża budowlana – prowadzenie dokumentacji budowlanej, występowanie do inwestora z ...
Majster Praca Majster

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (791)
Wałbrzych (47)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (268)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (948)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2250)
Radom (173)
Płock (91)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (74)