Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Jakości - Lider Stolarni i Lakierni

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B
    10 dni
    Monitorowanie problemów jakościowych w obszarze stolarni i lakierni. Wsparcie zespołu w kontroli produktu pod względem zgodności z dokumentacją. Raportowanie wyników jakościowych / występujące niezgodności produktowe i procesowe. Bieżące prowadzenie dokumentacji po kontroli. Prowadzenie...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik malarni

Stal-Systems S.A.
podkarpackie, Wólka Pełkińska
praca stacjonarna
1967 dni temu

Firma zajmująca się tworzeniem konstrukcji stalowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wólka Pełkińska

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie i nadzór nad malowaniem wyrobów pod względem jakościowym i ilościowym.
  • Kontrolę czyszczenia i malowania konstrukcji stalowych.
  • Organizacja i prowadzenie procesu malowania,
  • nadzór nad podległymi pracownikami
  • Właściwą gospodarkę materiałami lakierniczymi i rozpuszczalnikami, analizę ich zużycia , analizę stanu technicznego sprzętu lakierniczego.
  • Ciągłe doskonalenie technologii malowania stosowanych w firmie.
Wymagania
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie
  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie wytwarzającej konstrukcje stalowe.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.