Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik pracowni

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Bydgoszczy
kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz i teren woj. kujawsko-pomorskiego
praca stacjonarna
2163 dni temu
Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Bydgoszcz i teren woj. kujawsko-pomorskiego
Ogłoszenie o naborze Nr 27799

Warunki pracy

• praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie
• kontakt z substancjami niebezpiecznymi i szkodliwymi oraz materiałami zakaźnymi.
• praca w terenie
• praca w szczególnie trudnych warunkach środowiskowych
• praca pod presją czasu
• siedziba inspektoratu: budynek dwupiętrowy
• brak zainstalowanej windy i podjazdu dla osób niepełnosprawnych
• stanowisko pracy wyposażone w komputer, urządzenia peryferyjne i telefon

Zakres zadań

  • Nadzorowanie pracy Pracowni Laboratorium w Bydgoszczy
  • Nadzorowanie pod względem merytorycznym i metodycznym oraz organizowanie i odpowiadanie za badania fizykochemiczne oraz sprawdzanie i weryfikacja wyników badań oraz autoryzowanie „Sprawozdań z badań”
  • Współdziałanie z Kierownikiem Laboratorium
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi Laboratorium
  • Ustalanie szczegółowego zakresu czynności pracowników
  • Wnioskowanie w sprawach zakupu wyposażenia pomiarowego i badawczego, materiałów odniesienia, materiałów pomocniczych oraz o wzorcowanie, konserwację i naprawy
  • Wnioskowanie do Kierownika Laboratorium w sprawach zatrudnienia, wynagrodzenia, awansowania i odznaczenia pracowników
  • Wnioskowanie i prowadzenie nadzoru nad szkoleniami personelu, nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i P.poż., instrukcji kancelaryjnej i zarządzeń

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe ochrona środowiska, techniczne lub pokrewne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 5 lat doświadczenia zawodowego w pracy w laboratorium badawczym z wdrożonym systemem zarządzania jakością
  • Komunikatywność
  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Samodzielność podejmowania decyzji i działania w sytuacjach nieprzewidywalnych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem co najmniej 5 lat
  • Przeszkolenie z zakresu systemu zarządzania jakością
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego