Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Projektów w Branży Elektrycznej

Globetek Sp. z o.o.

Podlaskie

838 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek dla swojego klienta, międzynarodowej firmy realizującej projekty z zakresu remontów, modernizacji i utrzymania ruchu obiektów energetycznych

Miejsce pracy: Warszawa + obiekty w Polsce

Zakres obowiązków:

  • Udział w procesie ofertowania
  • Nadzór nad opracowaniem projektów technicznych i wykonawczych
  • Kompleksowe prowadzenie projektów z branży elektrycznej
  • Przygotowanie i nadzorowanie harmonogramu i budżetu projektu
  • Nadzór nad realizacją umów kontraktowych zgodnie z jej zapisami
  • Monitorowani podstawowych KPI realizowanych robót/optymalizowanie kosztów robót
  • Zarządzanie podległym zespołem w ramach realizowanego projektu
  • Prowadzenie nadzoru nad dokumentacją
  • Bezpośredni nadzór nad realizacją wykonywanych robót
  • Przygotowanie zapotrzebowani materiałowych do projektu
  • Nadzór nad sprzętem, wyposażeniem i materiałami
  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów i zasad BHP w podległym zespole realizacyjnym
  • Współpraca z klientem i podwykonawcami w zakresie realizowanego projektu
  • Analiza i monitorowanie ryzyka w projekcie
  • Przygotowywanie prognoz, podejmowanie działań naprawczych
  • Rozliczanie końcowe projektów oraz opracowywanie dokumentacji poprojektowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika / automatyka)
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • Świadectwo Kwalifikacyjne – D
  • Praktyczna znajomość wyceny i kosztorysowania prac elektrycznych, w tym znajomość KNR i Norma
  • Minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów technicznych w przemyśle w branży elektrycznej
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Na powyższym stanowisku oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zgodne z posiadanym doświadczeniem i kwalifikacjami
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (577)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (149)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (783)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1674)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)