Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Projektu / Kierownik Robót

ISDM Solution Andrzej Kolasa
podkarpackie
praca stacjonarna
1136 dni temu

Ogłoszenie numer: 4209464, z dnia 2021-02-15

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Polska i zagranica

Wymagania

  • doświadczenie w branży przemysłowej lub budownictwie
  • certyfikat VCA/SCC – w przypadku ich braku, pomagamy zdobyć
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • Udział w realizacji strategii firmy
  • Organizacja pracy w miejscu projektu/ na placu budowy
  • Nadzór nad wydajnością pracowników własnych i podwykonawcy
  • Rozliczanie czasy pracy podległych pracowników
  • Nadzór nad ilością zużytych materiałów, zamówienia materiałowe
  • Pilnowanie terminów pośrednich i końcowych
  • Koordynacja prac, planowanie
  • Prowadzenie dokumentacji budowy według przyjętych procedur

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i dokształcania w najlepszych ośrodkach szkoleniowych
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych oraz emerytalnych
  • Zakwaterowanie, transport w miejscu pracy oraz niezbędne narzędzia do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z posiadaną wiedzą i umiejętnościami