Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Kierownik Projektu w Dziale Handlowym

ZAMET INDUSTRY S.A.
łódzkie, okolice Łódzi
praca stacjonarna
4931 dni temu

Ogłoszenie numer: 125456, z dnia 2010-12-17

Miejsce pracy: łódzkie, okolice Łódzi

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • budowanie i utrzymanie dobrych relacji z klientami,
  • nadzór nad terminową i zgodną z założeniami budżetowymi realizacją projektów,
  • negocjacje warunków umów,
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontraktów/klientów.
  • Wymagania

    Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • biegłej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego,
  • doświadczenia w handlu B2B (znajomość branży produkcji maszyn i konstrukcji stalowych będzie dodatkowym atutem),
  • doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z klientami,
  • zorientowania na cel i wyniki oraz kreatywności w realizacji powierzanych zadań,
  • sumienności i odpowiedzialności,
  • proaktywności i wysokich zdolności komunikacyjnych,
  • Oferujemy

  • samodzielną i odpowiedzialna pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.