Kierownik projektu

Olikol Rail Energy Sp. z o.o.Sp.k.

Podkarpackie

4 dni temu

Firma Olikol Rail Energy Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Kierownik projektu. Specjalizujemy się w zakresie projektowania oraz kompleksowej realizacji robót budowlanych w branży sterowanie ruchem kolejowym, elektroenergetycznej oraz teletechnicznej. Poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem jak i osób chcących się nauczyć zawodu. Oferujemy możliwość dużego rozwoju i zdobycia kompetencji umożliwiających wysokie zarobki.

Miejsce pracy: woj. podkarpackie

Zakres obowiązków:

  • kierowanie i koordynacja realizacji projektu
  • nadzór techniczny nad robotami oraz jakością ich realizacji
  • przygotowywanie, nadzór i skuteczna realizacja harmonogramu
  • kierowanie i nadzorowanie zespołu przy realizacji zadania
  • koordynacja i udział w przygotowaniu zamówień i dostaw materiałów oraz usług
  • cykliczne raportowanie postępu prac i realizacji projektu
  • nadzór nad właściwą dokumentacją dotyczącą zadania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej w branży: energetycznej lub teletechnicznej
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem kontraktów budowlanych w szczególności pod kątem FIDIC
  • doświadczenie w prowadzeniu robót na terenie PKP
  • mile widziane uprawnienia budowlane
  • doświadczenie w kierowaniu projektami i nadzorowaniu realizacji prac, harmonogramów i budżetu
  • umiejętność współpracy i budowania relacji między zespołami i z ludźmi
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem i podwykonawcami
  • odpowiedzialność, komunikatywność, sumienność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zwiększenia swoich kompetencji, udział w kursach i szkoleniach
  • praca na terenie województw podkarpackiego
  • samochód służbowy
Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Olikol Rail Energy Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników w " Olikol", a także oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest OLIKOL RAIL ENERGY Sp. z o.o. Sp. k.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu
Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Praca Kierownik Projektu