Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Recepcji Hotelu

City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom.
podkarpackie
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
828 dni temu

Ogłoszenie numer: 6111357, z dnia 2021-12-11

Dynamicznie rozwijająca się firma CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Sp. kom.

City Park Hotel & Residence to pięciogwiazdkowe miasto w mieście, które łączy w sobie najwyższą jakość obsługi, komfort i atmosferę.

Zespół tworzy grono pasjonatów branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • Planowanie, organizowanie pracy działu recepcji
  • Motywowanie, kierowanie, kontrolowanie podległym zespołem i dbanie o przestrzeganie standardów marki, procedur związanych z obsługą gości
  • Monitorowanie procesu związanego z pobytem Gości w hotelu: rezerwacje, przyjazdy/wyjazdy, pobyty w hotelu, fakturowanie i rozliczanie płatności
  • Podejmowanie efektywnego działania na rzecz zwiększenia sprzedaży , optymalizowanie miejsc hotelowych oraz średniej ceny
  • Angażowanie się w proces sprzedaży produktów hotelowych , posiadanie wiedzy dotyczącej sytuacji i pozycji hotelu na rynku, regularne monitorowanie działań konkurencji
  • Sporządzanie i kontrolowanie harmonogramów pracy pracowników podległego działu( urlopy, dni wolne)
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz zapewnienie dobrej atmosfery w pracy

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w branży hotelarskiej na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Inicjatywa i skuteczność w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu również recepcji Wellness&SPA

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujące wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Pakiet socjalny
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego w hotelu jak również w ramach powstających nowych hoteli Spółki
  • Wsparcie w relokacji

Poznaj

Konkret Real Estate Sp. z o.o. Sp. kom.

City Park to obiekt położony w bliskiej odległości od ścisłego centrum Poznania. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się Arena, Palmiarnia oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Twórcy City Parku to prekursorzy w realizacji idei Smart City. To niezwykłe na skalę europy Miasto w Mieście skupia pięciogwiazdkowy hotel, City Garden SPA by L’Occitane, Whisky Bar 88 – oznaczony mianem najlepszego baru w Polsce w latach 2014, 2015 i 2016, Restauracja CUCINA – wyróżniona w swojej historii trzema czapkami w żółtym przewodniku Gault&Millau, Cukiernia & Lodziarnia CAPPUCCINA, która kusi zapachem pysznej kawy, smakiem lodów rzemieślniczych i autorskich słodkości, UŁAN BROWAR – browar restauracyjny i warzelnia połączone ze sceną, strefa bilard i chillout. Ponadto znajdziecie tu delikatesy ekologiczne Zielona Spiżarnia, Stragany Wyspiańskiego 26, 16 najlepszych restauracji w Poznaniu, klimatyczną kwiaciarnię Ministerstwo Kwiatów i niezwykle kobiecy salon piękności MANI LA, które czekają na rezydentów City Parku – osoby ceniące wyjątkową jakość. Na terenie obiektu znajduje się również centrum wellness ze strefą saun, basenu i kameralną siłownią oraz renomowane centrum medyczne Lux Med.