Kierownik Regionalny

Netto Sp. z o.o.

Podkarpackie

17 dni temu

Netto to duńska sieć handlowa, która łączy w sobie skandynawską prostotę działania i polskie zdroworozsądkowe podejście do pracy. Na polskim rynku wyróżniamy się wyjątkowym podejściem do wartości takich jak uczciwość, szacunek i wiarygodność. Jako pracodawca dbamy o atmosferę w miejscu pracy, nie tworzymy podziałów na „dyrektorów i całą resztę”. W naszej firmie stosujemy się do zasady otwartych drzwi i wszyscy jesteśmy ze sobą na „ty”.

Na polskim rynku handlowym istniejemy od 24 lat. Na siedzibę główną wybraliśmy Motaniec niedaleko Szczecina. To tu znajduje się serce i centrum dowodzenia naszej firmy. Rozwijamy się od lat i planujemy robić to dalej, jeszcze dynamiczniej niż dotychczas. Jeśli chcesz wspólnie z nami rozbudowywać naszą sieć – aplikuj!

Kierownik Regionalny

 

Miejsce pracy: Południowa Polska


Idealny Kierownik Regionalny to osoba, która jest pasjonatem branży FMCG. Na bieżąco obserwuje rynek handlu detalicznego i zachodzące w nim trendy. Przygląda się działaniom konkurencji i chętnie bierze udział w zdrowej handlowej rywalizacji, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz przedsiębiorstwa. Posiada wysokie umiejętności mentorskie i liderskie, dzięki czemu doskonale dba o rozwój i jakość pracy swoich podwładnych, dzieląc się z nimi wiedzą i doświadczeniem. Kierownik Regionalny ściśle współpracuje z Dyrektorami Spółki, Kierownikami Okręgowymi oraz Działem Finansowym w zakresie opracowywania budżetu. Wśród jego kluczowych obowiązków znajduje się realizacja wskaźników sprzedaży oraz wysoki poziom obsługi klienta, przy uwzględnieniu istniejących w firmie procedur i standardów. Na co dzień kontroluje poziom kosztów oraz podejmuje działania ukierunkowane na ich minimalizację w podległym regionie.

 

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na rozwój sieci sklepów Netto, poprzez budowę silnych i świadomych zespołów, realizację założeń budżetowych oraz współpracę z różnymi działami firmy - dołącz do Nas i buduj z nami przyszłość jako Kierownik Regionalny!

 

Jako Kierownik Regionalny powinieneś:

 • Wykazywać się bardzo dobrą znajomością rynku handlu detalicznego,
 • Z powodzeniem realizować plany operacyjne, we współpracy ze swoimi podwładnymi,
 • Posiadać umiejętności liderskie i coachingowe oraz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi,
 • Umiejętnie wybierać liderów i kierować ścieżkami ich rozwoju,
 • Płynnie poruszać się w środowisku MS Office i Windows,
 • Znać język angielski w stopniu średnio zaawansowanym (B2),
 • Posiadać wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
 • Bardzo dobrze znać prawo pracy, szczególnie w zakresie regulacji czasu pracy,
 • Być graczem zespołowym,
 • Być dyspozycyjnym,
 • Posiadać prawo jazdy kat. B.
Co my możemy ci zaproponować?
 • Pracę pełną ciekawych wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
 • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
 • Pakiet benefitów pozapłacowych.
Administratorem danych osobowych jest firma Netto Sp. z o.o. z siedzibą w Motańcu 30, 73-108 Kobylanka. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na stanowisko na które przesyłają Państwo swoje aplikacje.

Poznaj

Netto Sp. z o.o.

Netto - sieć osiedlowych sklepów spożywczych z łatwym dostępem do produktów pierwszej potrzeby po niskich cenach. Jesteśmy firmą z duńskim kapitałem, działającą w Polsce od 1995 roku. Posiadamy własne nowoczesne Centra Logistyczne koło Szczecina, Wrocławia i Starogardu Gdańskiego oraz ponad 360 sklepów, zlokalizowanych w regionach północnych, zachodnich i południowych. Co roku otwieramy nowe placówki, a taki rozwój stwarza szanse zawodowe naszym obecnym i przyszłym pracownikom.

Poznaj stanowisko: Kierownik Regionalny 
Kierownik regionalny, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą zarządzającą funkcjonowaniem wszystkich oddziałów firmy lub instytucji w obrębie danego regionu. Kierownik nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległych jednostek, kreuje strategię funkcjonowania tychże w ramach opracowywanych przez siebie planów krótko- i długoterminowych. Osoba obsadzona na tym stanowisku, w zależności od charakteru ...
Praca Kierownik Regionalny