Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Kierownik robót / budowy

Zakład Montażu Aparatury Elektrycznej "EL-POL"
łódzkie
praca stacjonarna
5548 dni temu

Ogłoszenie numer: 60279, z dnia 2009-03-19

Zakład Montażu Aparatury Elektrycznej „EL-POL” powstał w 1981 roku i wciąż się rozwija. Oferujemy szeroki wachlarz usług branży elektrycznej typu budowlano-montażowego głównie na obiektach przemysłowych na terenie całego kraju. Posiadamy dużą rzeszą stałych klientów. Nasza firma cieszy się uznaniem i wieloletnim doświadczeniem.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Przygotowanie, organizacja i nadzór nad realizacją prac na budowie w zakresie branży elektrycznej
  • Zarządzanie budową zgodnie z projektem technicznym i przepisami prawa budowlanego
  • Nadzór nad jakością i terminowością prac

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe wyższe lub średnie
  • Uprawnienia elektryczne
  • Mile widziane uprawnienia budowlane
  • Bardzo dobra znajomość komputera wraz z pakietem Office i programem AUTO-CAD
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego
  • Cechy osobowe do zarządzania zespołem pracowników i utrzymywania dobrych relacji z klientem
  • Dobra organizacja pracy, operatywność i dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie, z młodą i dynamiczną kadrą
  • Możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miejsce wykonywania pracy na terenie całego kraju, zależnie od realizowanej inwestycji