Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik robót drogowych

PPH Meliorex Sp. z o.o.

Podlaskie

35 dni temu

Ogłoszenie numer: 3543576, z dnia 2020-08-17

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Meliorex" Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji, działająca na rynku lokalnym jak i krajowym od 1990 roku. Efektem dynamicznego rozwoju jest rosnący poziom zatrudnienia, które obecnie przekracza 250 osób. Aktualnie firma poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • nadzorowanie procesu realizacji budowy w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy
  • sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy zespołu pracowników oraz podwykonawców
  • weryfikacja dokumentacji projektowej
  • zapewnienie przestrzegania na budowie przepisów bhp oraz przepisów ochrony środowiska
  • współpraca z generalnym wykonawcą i zespołem projektowym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej drogowej
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • zarobki adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • pracę przy bardzo ciekawych i różnorodnych projektach
Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych