Kierownik Robót Elektrycznych

Grupa ERBUD

Podlaskie

1 dzień temu

ERBUD INDUSTRY

Dynamicznie rozwijająca się firma, należąca do Grupy Erbud,

Poszukuje osób zainteresowanych na stanowisko:

Miejsce pracy: Puławy

Oferujemy pakiet relokacyjny

Opis stanowiska:
  • Nadzór i koordynacja nad realizacją robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu;
  • Bezpośredni kontakt z firmami podwykonawczymi oraz dostawcami urządzeń w zakresie zapytań ofertowych;
  • Analiza ofert podwykonawców i dostawców;
  • Kompletowanie wyceny projektów;
  • Monitorowanie rynku dostawców, aktualizowanie cenników i bazy podwykonawców;
  • Pełnienie bezpośredniego nadzoru nad pracami firm podwykonawczych;
  • Uzgadnianie projektów z Zamawiającym;
  • Współpraca z innymi Działami w ramach projektu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektryka, elektronika, elektrotechnika lub pokrewne);
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na budowie przy nadzorowaniu prac elektrycznych obiektów przemysłowo-energetycznych (elektrownie, elektrociepłownie, ciepłownie, zakłady chemiczne itp.);
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi;
  • Doświadczenie we współpracy z inwestorem;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość Pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD,
  • Znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów,
  • Umiejętność zarządzania, wyznaczania celów, delegowania zadań, koordynacji pracy,
  • Samodzielność, proaktywność, orientacja na zadania.
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

Poznaj

Grupa ERBUD

Dlaczego warto?

Grupa Erbud jest jedną z pięciu największych grup budowlanych na polskim rynku. Erbud posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Od 2007 r. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej. Rocznie realizuje projekty o wartości ok. 2 mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należą: Hala Koszyki, Galeria Młociny w Warszawie, Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. ERBUD – ODPOWIEDZIALNY, INNOWACYJNY I BEZPIECZNY PARTNER

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie CV
KrokAnaliza CV
KrokKrótka rozmowa telefoniczna
KrokRozmowa rekrutacyjna
KrokDecyzja o zatrudnieniu
Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych