Kierownik robót telekomunikacyjnych

TAWI Sp. z oo.

Podlaskie

233 dni temu

Ogłoszenie numer: 2416114, z dnia 2019-04-24

Firma TAWI Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku energetyki przemysłowej od 1989r. Budowa kotłowni przemysłowych, układów kogeneracyjnych, doradztwo techniczne i finansowe, to główne dziedziny działalności. W ostatnim czasie firma rozpoczęła działalność w zakresie budowy sieci telekomunikacyjnych, co dla nowo zatrudnionej osoby oznacza rozwój zawodowy i finansowy.

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • Budowa i uruchomienia sieci każdego typu:
    • telekomunikacja optyczna (sieci FTTH w standardzie PON)
    • budowy sieci dystrybucyjnych i budynkowych
    • budowy łączy światłowodowych, sieci typu PON
  • Udział w procesie ofertowania i wyboru podwykonawców
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Nadzór techniczny i jakościowy nad realizacją robót przez pracowników i podwykonawców
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzonymi pracami
  • Współpraca z innymi działami budowy
  • Raportowanie bezpośrednio do dyrekcji

Wymagania

  • Doświadczenie w koordynacji robót telekomunikacyjnych – 2 lata
  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: telekomunikacja, elektronika lub pokrewne)
  • Posiadanie samochodu
  • Gotowość do  podróży służbowych na terenie kraju
  • Uprawnienia budowlane do kierowania pracami budowlanymi w zakresie telekomunikacji
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego
  • Emeryci mile widziani

Oferujemy

  • Ciągłość pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z wykonaną pracą
  • Rozwój zawodowy i finansowy

Wynagrodzenie

Od 8000 do 10000 PLN

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych