Kierownik Robót

K.O.B Kobnext Sp. z o.o.

Łódzkie

24 dni temu

Dołącz do grona naszych pracowników !

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o mocnej pozycji na konkurencyjnym rynku usług
budowlanych. Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług budowlano-montażowych związanych z kompleksową budową obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych i specjalistycznych, a także modernizacją, rozbudową i adaptacją istniejących budynków oraz wykonywanie prac remontowych w zakresie budownictwa wg najnowszych technologii w kraju i za granicą. Obecnie zatrudniamy około 350 pracowników w tym doświadczoną kadrę techniczno-inżynierską.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: KRS09/2019

Miejsce pracy: Szwecja

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja prac budowlanych
  • Zarządzanie pracą zespołu pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji realizowanych projektów i bieżące raportowanie
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • Doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub robót
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Stabilne zatrudnienie według umowy o pracę na pełny etat
  • Regularne atrakcyjne zarobki
  • Możliwość rozwoju i awansu w firmie
  • Pracę przy realizacji ciekawych projektów budowlanych za granicą

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych