Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Robót

PEKABEX

Kujawsko-pomorskie

47 dni temu

Grupa Pekabex jest liderem nowoczesnego budownictwa modułowego w Polsce. Dostarczamy rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji obiektów w oparciu o technologię prefabrykacji elementów żelbetowych, jak również kompleksową budowę obiektów „pod klucz”. Produkcja realizowana jest w pięciu fabrykach zlokalizowanych w Poznaniu, Gdańsku, Mszczonowie (k. Warszawy) oraz Bielsku Białej. Budujemy w Polsce i za granicą (głównie na terenie Skandynawii i Niemiec), tworzymy zespół ponad 2.000 osób.Działamy od prawie 50 lat, w lipcu 2015 r. z sukcesem zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Centrum Badań i Rozwoju Pekabex pracuje nad dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań. W dziedzinie nauki i edukacji współpracujemy z uczelniami na terenie całej Polski.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Analiza dokumentacji technicznej;
  • Organizowanie przebiegu prac budowlanych;
  • Kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i nadzorowanie bieżących robót;
  • Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn;
  • Organizowanie pracy podwykonawców na budowie;
  • Przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane - warunek niezbędny;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość;
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Dostęp do pakietu benefitów.
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex PREF S.A. z siedzibą przy 60-462 Poznań ul. Szarych Szeregów 27 moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. n 101, poz. 926 z póź. zm.)
Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych