Kierownik Salonu Orange

Orange Polska S.A.

Skierniewice, Reymonta 8 A (Galeria Dekada)

2 dni temu

Team Skierniewice,
Reymonta 8 A (Galeria Dekada)

umowa o pracę na czas nieokreślony

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • planowanie i nadzorowanie realizacji sprzedaży produktów i usług Orange
  • bieżące raportowanie wyników sprzedaży
  • budowanie efektywnego zespołu
  • organizowanie pracy zespołu
  • wspieranie rozwoju pracowników w odniesieniu do indywidualnych potrzeb
  • dbałość o wizerunek Orange Polska
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • budujesz trwałe relacje z klientami i współpracownikami
  • angażujesz zespół w realizację celów
  • aktywnie poszukujesz nowych rozwiązań w obszarach wymagających modyfikacji
  • znasz techniki sprzedaży
  • interesujesz się nowymi technologiami
  • masz wykształcenie wyższe
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Nowe znajomości i przyjaźnie na lata
  • Kartę sportową bez limitów
  • Internet i telefon bez limitu
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły
  • Rekruter

    Sławomir Pietkun

Slawomir.Pietkun@orange.com

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu
W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...
Praca Kierownik Sklepu