Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Kierownik sprzedaży węży przemysłowych

TRANSCOMFORT Sp. o.o.
łódzkie, łódzkie/ cała Polska
praca stacjonarna
4894 dni temu

Ogłoszenie numer: 127275, z dnia 2010-12-23

Jesteśmy od 1995 na rynku polskim jako specjalista w handlu produktami gumowymi i metalowo-gumowymi.

Miejsce pracy: łódzkie, łódzkie/ cała Polska

Opis stanowiska

- Analiza polskiego rynku "węży przemysłowych" - Analiza potencjału polskiego rynku dla produktów producenta dominującego we Wspólnocie Europejskiej - Opracowanie w świetle dokonanych analiz strategii marketingowej dla "węży przemysłowych" w/w producenta - Budowa i organizacja oddziału " węże przemysłowe" i włączenie tego oddziału w istniejącą strukture firmy - Rozbudowa i organizacja sprzedaży " węży przemysłowych " na rynku polskim - Akwizycja nowej siecie klientów - Budowa relacji z klientem - Bieżąca kontrola kontraktów - Techniczne doradztwo

Wymagania

- Kilkuletnie doświadczenie na wiodących stanowiskach w branży "węży przemysłowych" - Znajomość rynku w w/w branżach oraz doświadczenie zawodowe w tym zakresie - Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność - Rzetelność, uczciwość - Determinacja w osiąganiu celów - Możliwie techniczne wykształcenie - Znajomość języka niemieckiego i / lub angielskiego- Prawo jazdy

Oferujemy

- Praca w młodym zespole - Stabilne środowisko pracy - Atrakcyjny system wynagrodzeń powiązany z uzyskanymi wynikami - Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)