Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik w Pionie Łańcucha Dostaw

Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, Ostaszewo
praca stacjonarna
1723 dni temu

Spółka Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. działa w branży elektromaszynowej dostarczając na rynek wysokiej klasy metalowe elementy tłoczone – podzespoły dla branży samochodowej i branży AGD.

W związku z rozwojem firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

(Ostaszewo – teren Pomorskiej SSE)
Miejsce pracy: Ostaszewo
Zadania:
  • Koordynowanie, nadzorowanie i organizowanie pracy Pionu Łańcucha Dostaw (Zakupy, Planowanie Produkcji, Obsługa klienta),
  • Bezpośrednia współpraca z dostawcami i klientami,
  • Rozwój dotychczasowej bazy dostawców i poszukiwanie nowych źródeł dostaw,
  • Przygotowanie i nadzorowanie realizacji krótko i długookresowych planów produkcyjnych,
  • Śledzenie realizacji bieżących zamówień oraz dostaw, wspieranie efektywności operacyjnej,
  • Identyfikacja możliwości usprawnień i wdrażanie projektów optymalizacyjnych w podległym obszarze,
  • Wyznaczanie, monitorowanie i weryfikowanie wyznaczonych celów,
  • Przygotowywanie bieżących raportów i analiz.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane logistyka, zarządzanie),
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołem,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Umiejętności analityczne, doskonała organizacja pracy, nastawienie na wynik,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel, Power Point).
Oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym i w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Zwrot kosztów dojazdu,
  • Pakiet medyczny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: “ Wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poland Tokai Okaya Manufacturing sp. z o.o. z siedzibą w Ostaszewie (Ostaszewo 57 G, 87-148 Łysomice), wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000263723, z kapitałem zakładowym w wysokości 35.005.000 zł, NIP: 956-218-01-53 REGON: 340208349 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Kierownik w Pionie Łańcucha Dostaw.)”.

Poznaj

Spółka Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. działa w branży elektromaszynowej, dostarczając na rynek wysokiej klasy metalowe elementy tłoczone – podzespoły dla branży samochodowej, branży AGD.