Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Kierownik Zespołu Budów

Elektrobud Grudziądz Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, pomorskie
praca stacjonarna
4800 dni temu

Ogłoszenie numer: 143713, z dnia 2011-04-12

Elektrobud Grudziądz Sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu, przy ul. Gierymskiego 27 poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, pomorskie

Opis stanowiska

  • pełnienie obowiązków Kierownika Budowy w rozumieniu prawa budowlanego
  • nadzór nad realizacją prac na budowach pod względem terminowości i jakości
  • rozliczenia finansowe inwestycji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności „Budownictwo”
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń
  • min. 3-letni staż na stanowisku Kierownika Budowy
  • znajomość prawa budowlanego i warunków technicznych wykonywania robót w zakresie niezbędnym do prowadzenia budowy
  • umiejętność koordynacji prac pracowników własnych i podwykonawców
  • podstawowa umiejętność kosztorysowania i harmonogramowania
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Elektrobud Grudziądz Sp. z o.o. jako 9-krotny laureat konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play” oferuje stałą, ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze. Zapewniamy umowę o pracę i korzystne wynagrodzenie.