Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Kierownik Zespołu Help-Desk

Experis
kujawsko-pomorskie, Warszawa
praca stacjonarna
3624 dni temu

Experis dla jednego ze swoich Klientów poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Rozbudowa i zarządzanie zespołem helpdesk
  • Monitorowanie codziennej pracy zespołu pierwszej, drugiej oraz trzeciej linii wsparcia
  • Tworzenie i zarządzanie grafikiem pracy członków zespołu
  • Wsparcie podległych pracowników w zakresie rozwiązywania problemów zgłaszanych przez klientów
  • Nadzór nad stałą współpracą z klientem wewnętrznym
  • Optymalizacja działań zespołu wsparcia
  • Monitorowanie budżetu, tworzenie zestawień finansowych
  • Wprowadzanie nowych funkcjonalności
  • Bliska współpraca z zespołami międzynarodowymi

Wymagania:
  • 7 lat doświadczenia w pracy z UNIX lub Windows lub Storage (administracja, zarządzanie, rozwój, utrzymanie)
  • 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedza oraz doświadczenie w pracy z metodologia ITIL
  • Doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi dostawcami
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Mile widziane:
  • Doświadczenie w instytucjach finansowych

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Lekcje języka angielskiego
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.