Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Konstruktor Maszyn i Urządzeń

GEP Poland Sp. z o.o

Łódź Kaczeńcowa 10 F

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 3454542, z dnia 2020-07-15

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją maszyn i urządzeń przeznaczonych dla przemysłu poligraficznego z siedzibą w Łodzi. Nasze produkty trafiają na rynki całego świata. Do swojego działu konstrukcji poszukujemy pracownika z doświadczeniem.

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź Kaczeńcowa 10 F

Opis stanowiska

  • projektowanie maszyn w (Autodesk Inventor) CAD 3
  • wykonywanie dokumentacji technicznej
  • projektowanie oraz nadzór nad wdrożeniem nowych projektów do produkcji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: automatyka, robotyka, mechanika i budowa maszyn
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • bardzo dobra znajomość programów CAD (Autocad 3D, Inventor)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność

Oferujemy

  • pracę jednozmianową
  • czas pracy 5 dni w tygodniu
  • umowę o prace lub umowę zlecenie

Wynagrodzenie:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od doświadczenia i efektów pracy
Poznaj stanowisko: Konstruktor
Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Praca Konstruktor