Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Konsultanci Klientów Biznesowych - KKB Orange

Faxtel Chmurski i Chrzanowski Sp.J.
podlaskie, Teren działania - poszczególne województwa całego kraju
praca stacjonarna
4887 dni temu

Ogłoszenie numer: 130365, z dnia 2011-01-13

FAX-2 jest Autoryzowanym Przedstawicielem PTK Centertel operatora sieci Orange. Dynamiczny rozwój firmy owocuje ciągłym zwiększaniem liczby salonów i konsultantów KKB na terenie całej Polski. Sieć nasza umocniła swą pozycję na Rynku Biznesowym za pośrednictwem prężnie działającej sieci dedykowanych dla Firm Konsultantów Klientów Biznesowych.

Miejsce pracy: podlaskie, Teren działania - poszczególne województwa całego kraju

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych Klientów w terenie
  • kontakt i utrzymanie dotychczasowych Klientów Orange
  • badanie potrzeb Klientów biznesowych
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków umów
  • zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych
  • Wymagania

  • prawo jazdy Kat. B
  • umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • umiejętność obsługi komputera
  • wykształcenie min. średnie,
  • własna działalność gospodarcza mile widziana (pomagamy w uzyskaniu dotacji z UE)

    Poszukujemy osób:
    • ambitnych, szybko uczących się, rzetelnych i uczciwych,
    • mile widziane doświadczenie.
  • Oferujemy

  • Stałą pracę i ścieżkę rozwoju zawodowego dla najlepszych.
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych - szkolenia.
  • Możliwość rozwoju osobistego, kontakt z najnowocześniejszymi technologiami, nienormowany czas pracy.
  • Już dziś rozpocznij współpracę z jedną z firm współpracujących z PTK Centertel operatorem marki Orange w Polsce.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (Atrakcyjny system wynagrodzeń - najwyższe prowizje w kraju).
  • Poszukujemy pracowników do pracy na teren całego kraju