Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Konsultant ds. Dystrybucji / Polska

Zeptor Polska sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
4825 dni temu

Ogłoszenie numer: 139537, z dnia 2011-03-18

Zeptor Polska Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w Poznaniu. Zajmujemy się dystrybucją kompleksowej technologii opracowanej przez znanych niemieckich naukowców, pozwalającej na rewolucyjną terapię pacjentów z ortopedycznymi i neurologicznymi schorzeniami. W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • prezentowanie i sprzedaż nowego sprzętu terapeutycznego u terapeutów, lekarzy, u osób decydujących w szpitalach i ośrodkach rehabilitacyjnych;
  • wyjaśnianie podstaw i zalet terapii i metod treningu;
  • pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z lekarzami.

Wymagania

  • skuteczność i determinacja w działaniu;
  • silna motywacja i wytrwałość w dążeniu do celu;
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista;
  • gotowość do uczestnictwa w częstych podróżach służbowych i wyjazdach;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie zarządzanej i rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu dla najlepszych;
  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania uzależniony od osiąganych wyników;
  • sprzęt niezbędny do wykonywania pracy.