Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant Rynku Budowlanego

Kompasinwestycji.pl

Podkarpackie

12 dni temu

Konsultant Rynku Budowlanego

Od 10 lat monitorujemy rynek pozyskując informacje od inwestorów, projektantów i generalnych wykonawców o postępie prac na planowanych i realizowanych obiektach.
Naszymi klientami są firmy budowlane, wykonawcze i instalacyjne, dostawcy, oraz producenci, którzy dzięki naszym informacjom pozyskują nowe kontrakty. Oferujemy narzędzia analityczne będące wsparciem przy planowaniu budżetów sprzedażowych.


W związku z dalszym rozwojem poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko

Telemarketer Rynku Budowlanego

 

Do osoby tej będzie należało:
 • weryfikacja firm podwykonawczych biorących udział w inwestycjach budowlanych w Polsce,
 • rejestracja firm podwykonawczych do serwisu i pozyskiwanie niezbędnych informacji o tych firmach,
 • prezentacja zapotrzebowań zgłaszanych na budowach.
Oczekujemy:
 • doświadczenia w pracy na stanowisku telemarketera lub obsługi klienta,
 • znajomości procesu budowlanego,
 • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej,
 • swobody w rozmowie telefonicznej z właścicielami mikro i małych firm,
 • systematyczności i dobrej organizacji pracy,
 • gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej.
Oferujemy:
 • wynagrodzenie stałe oraz prowizję zależną od zaangażowania i wyników,
 • pracę zdalną,
 • pakiet zdrowotny i sportowy,
 • podstawowe narzędzia do pracy.
Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Poznaj

Kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji
Serwis powstał w styczniu 2009 roku. Od początku naszym założeniem było stworzenie pełnej i aktualnej bazy średnich i dużych inwestycji budowlanych w Polsce. Chcieliśmy odpowiedzieć na potrzebę niemal wszystkich firm związanych z branżą budowlaną, które na co dzień podejmują się żmudnej pracy poszukiwania informacji na temat nowych przedsięwzięć inwestycyjnych. 

Inwestycje to nasza pasja 
Przewagę na rynku daje nam przede wszystkim determinacja w procesie poszukiwania informacji. Śledzimy działania inwestorów od momentu pojawienia się wizji przedsięwzięcia, poprzez projekt koncepcyjny, aż do fazy realizacji i oddania inwestycji do użytku. Pozyskując informacje jesteśmy w ciągłym kontakcie nie tylko z inwestorem, ale także z firmami wykonawczymi, dzięki czemu nasi Użytkownicy mają dostęp do aktualnej wiedzy na temat kolejnych etapów realizacji inwestycji. Stały monitoring naszej bazy pozwala uzyskać wymierne korzyści w postaci pozyskania nowych partnerów biznesowych. 

Kompas Inwestycji prowadzi Cię do celu
Z naszego serwisu korzysta obecnie niemal 5000 użytkowników. Posiadamy szerokie grono odbiorców skupionych wokół tematyki inwestycyjno budowlanej. Nasz serwis przeglądają regularnie: inwestorzy, deweloperzy, biura projektowe, pracownie architektoniczne, generalni wykonawcy, podwykonawcy, firmy konsultingowe, dostawcy sprzętu i materiałów oraz osoby prywatne zainteresowane rynkiem nieruchomości. Poprzez naszą bazę generalni wykonawcy i podwykonawcy poszukują nowych zleceń, dostawców materiałów i usług budowlanych. Architekci oraz projektanci poszukują nowych przestrzeni do realizacji swoich pomysłów. Dlatego warto nam zaufać.

Nad bazą inwestycji pracuje nasz zespół infobrokerów odpowiedzialnych za pozyskiwanie i aktualizację informacji w poszczególnych województwach. Przygotowują oni codziennie nową porcję wiadomości z branży, wysyłaną w porannych mailingach.

Poznaj stanowisko: Telemarketer 
Telemarketer to osoba, która za pomocą telefonu zajmuje się - obsługą, badaniem potrzeb klientów biznesowych i indywidualnych oraz sprzedażą usług i produktów firmy. Do głównych obowiązków osoby zajmującej to stanowisko należy, m.in.: stały i regularny kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami, prowadzi efektywną i skuteczną sprzedaż produktu - usługi firmy, a także rozwija i aktualizuje bazę ...
Praca Telemarketer