Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Konsultant systemów zarządzania

Umbrella Consulting Sp. z o.o.
podkarpackie
praca stacjonarna
4965 dni temu

Ogłoszenie numer: 122271, z dnia 2010-11-11

www.umbrella.org.pl

Miejsce pracy: podkarpackie

Nr Ref.: UC/10/2010

Opis stanowiska

Do obowiązków konsultanta należeć będzie wdrażanie systemów oraz prowadzenie szkoleń z zakresu zarządzania ISO 9001, EFQM, CAF u naszych klientów. Oferujemy zlecenia i udział w realizacji konkretnych projektów. Oczekujemy osób mobilnych i dyspozycyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • 2-letnie doświadczenie w zakresie wdrażania systemów zarządzania jakością
  • Zdolność samodzielnego kierowania wdrożeniami
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami zarządzania jakością, również w administracji publicznej
  • Dyspozycyjność
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Współpracę w strukturach stabilnej i wiodącej na rynku firmy,
  • Wiedzę i szkolenia na europejskim poziomie,
  • Możliwość rozwoju,
  • Stałe wsparcie merytoryczne