Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    14 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant wdrożeniowy ERP

SOLIDEXPERT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
podkarpackie
praca stacjonarna
1716 dni temu

SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o sp.k. to najczęściej wybierany partner SOLIDWORKS w Polsce! SOLIDEXPERT to grono zaangażowanych i pełnych pasji osób, do których możesz dołączyć również Ty!

Miejsce pracy: woj. podkarpackie
Zadania, jakie na Ciebie czekają:
  • Przeprowadzanie konsultacji oraz analiz potrzeb biznesowych Klienta
  • Konfiguracja i optymalizacja systemu w celu dostosowania do wymagań Klienta
  • Prowadzenie szkoleń z funkcjonalności systemu dla kluczowych użytkowników
  • Sporządzanie dokumentacji projektowej
Czego od Ciebie oczekujemy:
  • Min. 1 rok uczestniczyłeś we wdrożeniach systemów klasy ERP
  • Masz doświadczenie w pracy na oprogramowaniu Comarch ERP Optima i/lub Comarch ERP XL
  • Znasz rozwiązanie MS Dynamics NAV lub chcesz się go u nas nauczyć
  • Jesteś analitykiem, myślisz kreatywnie i chcesz się rozwijać
  • Wiesz jak efektywnie zorganizować swój czas pracy
  • W bardzo dobrym stopniu znasz język angielski
  • Nie stanowią dla Ciebie problemu wyjazdy służbowe
  • Cechuje Cię dokładność, kreatywność oraz zaangażowanie w realizowane projekty
Chcemy Ci zaoferować:
  • Umowę o pracę na pełny etat, od poniedziałku do piątku
  • Stabilną podstawę + bogaty system premiowy
  • Pracę w zespole doświadczonych i najlepszych specjalistów
  • Szkolenia zapewniające wdrożenie oraz podnoszenie kwalifikacji
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym
  • i dobrze zlokalizowanym biurowcu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Kartę MULTISPORT
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę, w rozumieniu Art. 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1), na przetwarzanie moich danych osobowych przez SOLIDEXPERT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., G. Zapolskiej 44, 30-126 Kraków w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

Informujemy, że Administratorem danych jest SOLIDEXPERT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Dane zbierane są dla potrzeb aktualnej i przyszłej rekrutacji. Pana/Pani dane będę przechowywane w bazie przez okres dwóch lat od zakończenia procesu rekrutacyjnego. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, ale niezbędna do udziału w procesie rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym momencie.